| anonim_4396 a întrebat:

SAlut TPU! ziceti-mi si mie filme chiar si melodii de dragoste triste sad MS

Răspuns Câştigător
| Dariiiii a răspuns:

Alina Eremia - Wish you were here, Aner - Remember, Shontelle - Impossible, Liric - Nu mai suntem impreuna, Miss Mary - I hate ya, Miss Mary- You don`t love me, Jam - Nobody will love you like I do. puppy dog eyes Sper sa iti placa macar una din elehee hee.

4 răspunsuri:
| Încrucişătorul a răspuns:

Love Story. Nu, nu "lav stori".

Hai pa!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La Dragoste si sex, nu se dau filme sau muzica.

| împartezâmbete a răspuns:

Aura dione - friends, asculta celine dion, si sunt si multi alti interpreti. decent pleaca, fericirea etc.

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Pai de ce ai nevoie de triste? Daca esti trist cel mai bun remediu sa iti ridici dispozitia este sa asculti ceva vesel si sa privesti un film vesel