| Modric a întrebat:

Salut tuturor.Caut un film de foarta multa vreme si chiar nu pot sa il gasesc pentru ca nu ii stiu numele.Intrebarea este daca ma poate ajuta cineva sa il gasesc? Lam vazut pe pro tv acum cv mai mult timp.era vorba despre niste soldati care erau super pregatiti aveau arme cum ar veni din viitor cu tot felul de masinarii. Actorul principal era indragostit de o fata Anna cu care fusese mai demult impreuna iar acum sau regasit dar nu puteau sa fie impreuna pentru ca ia se alaturase baietilor rai dar la final reuseste sa o salveze si ia devenind buna.ma poate ajuta cineva? va rog mult?

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Indragostiti care fusesera inainte impreuna, fata devine rolul negativ.mi se pare ca e 'PUSH'.
http://www.cinemagia.ro/filme/push-razboiul-mintii-30123/

1 răspuns:
| ChocolateFantasy a răspuns:

Iti recomand ceva.Invata sa scrii mai citet si sa folosesti "." si ",", pentru ca mi-am cam rupt ochii ca sa inteleg ce vrei sa zici. On Topic : Nu stiu filmul.