| Anduuu10 a întrebat:

Unde pot gasi toate ep. din pokemon indigo league, + toate ce vor urma?
Le-as vrea in romana...iar daca nu se poate atunci CU SUBTRITRARE IN ENGLEZA nu cu DUBLARE.
Adica sa vad chiar daca e in engleza, ceea ce scrie acolo.
Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey! Aici gasesti tot anime-ul "Pokemon" + seria XY (ongoing), tradus in engleza.
http://www.anime44.com/anime/search?key=pokemon&search_submit=Go

Sunt sanse mici sa gasesti primele serii cu subtitrare. Pare-mi-se ca incepand cu seria BW sunt cu subtitrare.

Vizionare placuta!