| anonim_4396 a întrebat:

Salut
va rog sa mi spuneti si mie care 5 seriale care leati vazut si care v-a placut cel mai mult, ca vreau si eu sa incep un serial si nu stiu ce sa mai vad big grin
am vazut pana acum dexter si prision break
thanks!

Răspuns Câştigător
| Amachia a răspuns:

The vampire diaries
gossip girl
true blood
CSI:NY
chuck

cel mai mult mi-a placuuut...
toate mi-au placut rolling on the floor) de asta ti le-am si dat dar iti sugerez the vampire diaries cred ca ai auzit de el, si este toata lumea innebuniuta(ma rog in mare parte americanii de la noi prea crd thinking)
nu iti spun ce se petrece pentru ca iti voi strica tota viziunea asupra lui
iar daca nu iti place ai putea sa te uiti la gossip girl pentru ca e pentru adolescenti asa cu viata de noapte si la liceu etc...

13 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Eu ma uit la:
-Pretty little liarslove strucklove struck
-Gossip girllove strucklove struck
-The vampire diaries.love struck

| AnnaMariaaa a răspuns:

Grey's Anatomylove struck nu p sa regreti, Lost la fel, The vampire diaries si Gossip Girl.scz doar astea le-am vazut

| Bondgirl_7645 a răspuns:

Eu sunt innebunita dupa One tree hill, dar ma uit si la Gossip Girl.
Am vazut si eu Prison Break si mi se pare un serial genial :X

| Iulia_4983 a răspuns:

Iti propun niste seriale chiar mistobatting eyelashes
Oamenii lui paco. laughing
Internatul. love struck
the vampire diaries thinking
true blood thinking
big grin

| AmateurJerk a răspuns:

Dacă ți-a plăcut Dexter, welcome to the club!
Uite aici : Supernatural, Day Break, Vanished, House M.D, Lost, Jericho
Foarte tari serialele astea.

| Senga a răspuns:

Pretty Little Liars, Dr. House, Gossip Girl, The Menthalist, CSI: New York, Criminal Minds... Depinde ce gen de seriale vrei sa vezi... mie mi-au placut toate asteahappy
Sper ca ti-am fost de ajutorhappy
O zi buna!

| milz a răspuns:

Prison break
gossip girl
lie to me
chuck

| number403 a răspuns:

House M.d, Lie to me, Lost, Stargate Atlantis, Merlin, etc big grin

| grigorio a răspuns:

Mie mi-a placut Boardwalk Empire big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prison break
the it crowd
fringe
flashforword
how i met your mother
the simpsons

| Skrillex13 a răspuns:

Eu ma uit la serialele Zack si Cody, Zeke Si luther etc.big grin

| Buffyy7716 a răspuns:

Pai eu ma uit la serialul Chuck si House astea mi s au parut mai bune :*

| adytzuc7 a răspuns:

Charned
CSI:NY