| Robbu a întrebat:

Vreau sa descarc si eu filmul acela "Elicopter la pamant". Am cautat peste tot dar nu il gasesc? cine imi poate da link-ul?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nici n-ai sa-l gasesti daca nu-l cauti dupa titlul original. Titlurile pe care le dau romanii filmelor, de cele mai multe ori, n-au nicio legatura cu titlul original. Deci...intra pe IMDB si cauta cumva titlul original si sa vezi ce repede gasesti filmul.

| RougeEttiquete a răspuns:

Http://www.bestlzone.com/articles.php?article_id=1824 Aici ai doua variante + subtitrare. sper ca te-am ajutat:-*

| dragonstar15 a răspuns:

Eu l am descarcat de aici! Sper sa iti mearga si tie! Link: http://www.filmealese.com/black-hawk-down-2001/