| fcsboy a întrebat:

Salutare am vazut mai demult filmul The Italian Job si imi aduc aminte o replica dar nu o stiu pe toata " am incredere in toti oamenii dar nu si in diavolul din ei " era ceva de genu, care ma ajuta cu replica actorului, dau funda!

Răspuns Câştigător
| dydy21 a răspuns:

Steve: Still don't trust me?
Stella: I trust everyone. It's the devil inside them I don't trust.

Traducere:
Steve: Tot nu ai incredere in mine?
Stella: Am incredere in toata lumea. In diavolul din ei nu am incredere.

1 răspuns:
| WholeWorld a răspuns:

Salut am vazut si eu filmul si era o replica de genul, dar la ce-ti trebuie sa o stii exact?
Cred ca e bine ce-ai zis tu acololaughing.