| KazNNNeT a întrebat:

Salutare, am vazut un film la TV si vreau sa stiu cum se numeste...

Film - Actiune

Erau 3 prieteni buni 2 baieti si o fata. doar ce terminasera facultatea un baiat era impreuna cu fata aia si fata i-a sugerat sa se angajeze militar. sau ceva de genu, fata s-a angajat pilot pe o nava iar celalalt baiat era destept stia sa vorbeasca multe limbi si a ajuns ceva mare. un sef

Dupa a urmat o invazie extraterestra. ceva de genu jumatate de glob a fost distrus printre care si familiile celor 3... si de acolo a urmat razboiu. au plecat in spatiu fata conducea o nava... ( erau mai multe ) si in fiecare nava erau militari si de acolo a urmat razboiu
™Clau™: Robotii aia erau gen paianjeni mari sau. ceva de genu

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Starship Troopers (1997)