| airahaz a întrebat:

Salutare, cam acum 20 de minute m-am uitat la serialul Lucifer sezonul 3 episodul 24 si am vrut sa vad si trailer-ul la sezonul 4 episodul 1 si dupa cateva videoclipuri am sesizat ca cei de la Fox nu vor sa mai difuzeze din cauza audienței sau ceva de gen. Cei care stiu mai multe a-si dori sa ma informatii, chiar sunt curios sa aflu daca va mai fi un alt sezon.

1 răspuns:
| JackR a răspuns:

Desi, conform rating-ului, este mai bine cotat decat alte seriale pentru care s-au anuntat deja sezoane noi, se pare ca Fox a anuntat anularea serialului. Daca este adevarat sau doar o strategie de marketing, inca nu se stie clar. Oricum, pe Internet exista deja o petitie online, in favoarea producerii unui nou sezon. Dar, personal, nu ii acord prea multe sanse de reusita, daca, repet, anularea este "pe bune".