| AleczR a întrebat:

As vrea si eu cateva sugestii de filme mai noi. Ceva de genul "10.000 ani inainte de Hristos", "300", "Immortals". si comedii de bun gust la care poti rade. Multzam! FUNDA!

3 răspunsuri:
| NiallsFutureWife a răspuns:

Eu iti recomand

Paranormal Activity 2(e super tare, e ceva gen documentar thriller, ma rog oricum uita-te ca merita)

Omul invizibil iar e misto

Eu cam astea ti le recomand
winking

| YuRiYuRi a răspuns:

Pai eu iti recomandant:
-In Puii Mei (Duminica, 20:20)
-Garcea...
-Lewis Defune
Iar Thriller as zice:
-Legenda Vie ( cu Will Smith)
-Dincolo de portile Iadului...
Dar ai grija la Legenda Vie e destul de infricosator dar la Dincolo de portile Iadului poti face infarct

| Jake9237 a răspuns:

Dupa cum vad, iti plac filmele istorice/comediile.Ca film istoric(actine, drama), ti-as recomanda Troy(Troia) care este un film destul de reusit, iar ca comedii.ti-as recomanda filmele cu Jim Carrey(The Mask, Liar Liar.etc.) si, de asemenea filmele cu Robin Williams("Jack"), dar sunt comedii care transmit, de obicei, un anumit mesaj.adica majoritatea sunt triste.straight faceo sa mai revin