| Gumieni_Robert_1998 a întrebat:

Salutare TPU, era un film horror, a fost difuzat si pe Kanal D acum foarte multa vreme. Nu stiu exact despre ce era vorba dar din ce imi amintesc era vorba despre un fel de oras fantoma, si era un om care incerca sa iasa din oras, si pe oriunde o lua, tot inapoi ajungea in oras. Orasul era plin de un fel de zombi/infectati si aveau un fel de leader(un zombie mai "Mare" sa ma exprim asa)
Nu prea imi mai amintesc. stiu ca soundtrackul era ceva gen(cand erau lupte etc): "Run, run, run away, I think the dead is... Everytime I ran away, the fire of the darkness...", nu era exact asa, dar ceva pe acolo.
Va rog, daca aveti cea mai vaga idee sa-mi spuneti, dau funda!

1 răspuns:
| GhostRiderdark2004 a răspuns:

Legenda Vie (2009) acesta ar putea fi cum ai zis tu! 1