| bestia69k20 a întrebat:

Salutare.Vineri eu si cu 2 prieteni vrem sa ne uitam la un film de groaza(ei nu prea se uita si vreau sa-i speriilaughing
Insa nu ma pot hotara care: The exorcist(1973)sau Exorcism of Emily Rose..Care credeti? Sau unul mai de groaza ca astea 2(tot cu posedari, eu am mai vazut exorcistul si Emily rose dar nu ma pot hotara)

Răspuns Câştigător
| Lykan a răspuns:

Eu as alege filmul clasic clar o sa daca pe ei de frica succes

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Wicked Little Things (2006)

| Jipa95 a răspuns:

Va recomand The Quiet Ones ( 2014 )! big grin

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Emily Rose e cam laba. Nu e scarry. Eu as pune un horror japonez totusi...

| Anonymous999 a răspuns:

Al 2 e bun, Insidious 1 si 2 foarte bune.happy

| FkThRz a răspuns:

Eu zic Ex of Emily Rose... Calitatea editarii video este mult mai "convingatoare" = "infricosatoare". Bafta!

| Costel_Alexandru_1994 a răspuns:

Drag me to hell sau inconecticut 1 si 2