| Jora_Alexandruemilian_1990 a întrebat:

Salutare, vreau niste filme cu parkour, si altele cu roboti sau filme plasate in >>>viitor.FUNDA

4 răspunsuri:
| Prezidentul a răspuns:

Avatar, the maze runner, elder games, the hunger games, matrix, oblivion etc.

| Deeliiaaaa a răspuns:

Poti sa incerci ca filme in viitor "insurgent" si "divergent'

| LisaMaria a răspuns:

Daca vrei filme care se petrec in viitor eu iti recomand Divergent, Insurgent si Ender's game.

| LisaMaria a răspuns:

Mentionez ca la inceput filmul Divergent nu e prea promitator. Incepe sa devina mai interesant cam dupa primele 20 de minute.