| anonimulxxxhd a întrebat:

Salutt probabil stiti wolrd of warcraft(filmul) cand apare partea a2a?

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Inca nu s-a anuntat o data oficiala, nici nu se stie daca a inceput deja productia pentru el... Deci cel mai rapid anul viitor, adica prin 2018.

| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Da stiu filmul! Insa nu este inca o data stabilita pentru premiera! Regizorul filmului Duncan Jones inca mai are de lucrat la film!
Te sfatuieac sa ai rabdare! Cu siguranta va fi si partea a doua, nu degeaba se numeste si World of Warcraft: Inceputul!