| Boboleu a întrebat:

Scrieti-mi va rog frumos niste filme, numai nu fantastice sau actiune prostesti. Ar merge drama, romantice, din viata si triste. Va rog, dau funda+voturibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| dandelion a răspuns:

Love comes softly (merită să vezi toate cele 8 părți);
Twilight;
The first daughter;
Chasing liberty;
Poseidon;
Notebook;
The holiday;
Matilda;
Koizora (coreean);
Another Cinderella story;
I dreamed of Africa;
You again;
Ice princess;
The blind side;
Hachiko;
The preacher's kid;
For poorer or richer;
Flicka (1,2);
The bodyguard;
The karate-kid;
No reservations;

4 răspunsuri:
| cioko a răspuns:

The pursuit of happyness (2008)
You've got a mail(1998)
Seven Pounds(2008)
If only(2004)
Hachiko: A Dog's Story (2009) cel mai emotionant film!
A walk to remember(2002) cel mai bun film de dragoste cu final trist!

| Raluca_5813 a răspuns:

Hei!
The last song
P.S I love you
Remember me
The notebook
Keith
Step up
Save the last dance
Eu acestea le-am vazut si mi s-au parut geniale!:X
Vizionare placuta!happy
Fundita?big grin

| Nimic00 a răspuns:

Am văzut recent un film pe HBO, se numea "Domnul Nimeni"... A Avut o acţiune ciudată şi complicată, cu vreo 3 versiuni de viitor în cazul în care un copil de 9 ani s-ar fi dus la tatăl sau mama sa în urma divorţului, era pus în situaţia de a alege unde să meargă. Cel puţin eu asta am înţeles. În unele momente zici că-i SF, dar a fost interesant, nu l-am văzut de la început şi parcă aş vrea să-l revăd... În orice caz, zic să încerci să te uiţi, mi-ar plăcea să mai aud şi părerea altcuiva despre acest film.

| Simona_7121 a răspuns:

In ultima vreme am vazut cateva filme bune, sweet nobember, a walk to remeber, wild child. Toate sunt superbe, din punctul meu de vedere.big grin

P.S. (daca tu esti in avatar) M-i se pare mie, sau semeni cu Justin Bieber?hee hee