| Ioana128373i a întrebat:

Scuzati-ma ca intreb din nou de inca film(de fapt anime) dar...stie cineva ceva de sezonul 2 din "Tokio mew mew". Din cate am auzit eu sezonul 2 se numeste "TMM a la mode", nu? Stiti cumva daca o sa apara si sezonul 2? Asta daca nu cumva a aparut... dar eu nu-l gasesc nicidecum sad. Daca a aparut cumva sezonul 2 atunci spuneti-mi si mie unde il gasesc(dar cu subtitrare in romana) big grin Multumesc anticipat. happy

2 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Nu ai auzit tu bine...
Tokyo Mew Mew a La Mode sau Tokyo Mew Mew in Fashion este o manga de 2 vol al care are aceleasi personaje...

grea este cautarea asta pe google

| DraGfirE a răspuns:

Eu am auzit altceva ca pe din anul viitor o sa inceapa sa ruleze episoadele pe internet si ca o sa fie.