| TPU_6107 a întrebat:

Spuneti-mi niste comedii care v-au placut mult, le vizionez si dau funda celor mai bune fara copy-paste pls.

Răspuns Câştigător
| OLumeColorata a răspuns:

Stii... m-am uitat la multe filme frumoase, dar numai tin minte daca erau comedie, drama, horror etc.
Eu ti le dau pe cele ce mi-au placut chiar daca s-ar putea ca unele sa nu fie comedie:Superman1, 2, 3, 4, 5, Un tata grijuliu(parca asa se numea), Puicuta cu cocosel( laughing ), Un gigolo de doi banilaughing, Giuvaerul Palatului desii era serial, Familia Heck desii e tot serial, Vrei sa te insori cu mine?(asa se numea), O noapte la muzeu1, 2, Bine dotatlaughing, Motivat sa ucida, Razboiul Mireselor, Paul, mare politist la mall, Fratia pantalonilor umblatori, Fugi, grasane! nu toate mi-au placut in mod special, dar incearca-le!(aproape toate le-am vazut pe HBO sau Cinemax

6 răspunsuri:
| Melody a răspuns:

"Some like it hot"! Sa nu te sperie ca e alb negru, filmul e o capodopera!

| purplebutterfly a răspuns:

Nu toate`s comedii dar is faine

The clique
Wild child
A cinderella story (vezi cat mai multe cu Hillary Duff caci is grozave)
Another Cinderella story
She`s the man
Sydney White
Vampires suck
Dance Flick
Extrem movie
Si atat imi amintesc

| andreeap a răspuns:

Norbit, Grown ups, Acasa la coana mare sunt betonlaughing)

| paulthe1 a răspuns:

Sunt multe comedii, mie mi-au placut :

Big Stan
Litlle man
She's the man
Superhero
Daca doresti poti sa te inregistrezi aici http://oricefilm.ro, o te tinem la curent cu noile filme, momentan site-ul e aproape gol, pentru ca aseara a fost terminat.
See ya!

| mihamihaela1234 a răspuns:

Mie mi-au placut la nebunie:X

| Diana16 a răspuns:

Eurotrip, home alone ( is 5-6 parti parca), the girl next door, road trip, now pronunce you chuck and larry