| TheHunter38 a întrebat:

Spuneti-mi niste filme in care, din vauza unui virus sau ceva aproape toti se transforma (ex in zombii), iar supravietuitorii trebuie sa reziste si sa lupte cu ei.Pricepeti idea.
Cat mai multe in afara de :i am a legend, lanf of dead, dawn of dead, 28 days later, 28weeks later, shaun of dead, wanishing on 7streat, zombieland, return of the living dead.

3 răspunsuri:
| MindExplode a răspuns:

Pulse 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Andromeda Strain e ceva super de tot

| Benedict_6845 a răspuns:

Iti recomand sincer seria Resident Evil happy dar sa le vizionezi in ordine ( sunt 4 la numar ), sunt exact ceea ce vrei tu happy. Daca vrei si joc, iti recomand Left 4 Dead big grin