| johnyjohny a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva seriale bune!

Am vazut : Gossip Girl, 90210, Chuck, The O. C, The Vampire Diaries, Dexter, Breakout Kings, 10 Things I Hate About You, Breaking Bad, Fringe, HellCats, Jake 2.0, Lie to me, Merlin, Misfits, Nip Tuck, Reaper, Tenn Wolf, The Nine Lives of Chloe King, True Blood, Two and a Half Men, Blue Mountain State, Kyle XY...

Cv asemanator cu Gossip Girl sau SF sau orice altceva ca cele de mai sus.

Funda!

Răspuns Câştigător
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Deci,eu m-am uitat la gossip girl,the vampire diaries, pretty little liars(cred ca l-ai vazut)90210, pe care inteleg ca le-ai vazut.
eu iti recomand si ceva criminalist,gen dexter,the mentalist:d
sunt chiar super
el internado are de toate,e cu adolescenti,e un pic SF,cauta o descriere si o sa afli mai multehappy
si acum urmeaza cele mai noi la care ma uit
Suburgatory
The Lying Game-e un amestec de gossip girl, 90210, pretty little liars dar merita! e super
Once upon a time
Pan Am-pe care il adorlove struck e serialul meu favorit mai noulaughing-actiunea se petrece in anii 60 si e vorba despre niste stewardese.
Jane By Design-si asta e calumea
cam astea, restul vad ca le-ai vazut.
ps-cel mai mult iti recomand the lying game, observ ca iti plac astea in genhappy

6 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Salut. incearca Supernatural. o sa te convinga dupa primul episod. plus ca a luat si 2 premii luna asta, unul fiind ca cel mai bun serial drama din 2011. -http://www.agentiadepresamondena.com/......ce-awards/
http://www.cinemagia.ro/filme/supernatural-19994/

| dedede003 a răspuns:

One Tree Hill, Make It or Brake It si Pretty Little Lyars seamana cu Gossip Girl sau The O.C., Legend of The Seeker seamana cu Merlin, The Secret Circle seamana cu Teen Wolf(fantasy), iar Nikita seamana putin cu Chuck la faptul e tot cu un fel de spioni si multa actiune, misiuni...Eu ti-as mai recomanda la categoria fantesy Smallville si The 4400, de asemenea imi mai plac foarte mult Revenge, Ringer, The Lying Game si Switched at Birth, seriale noi, dar foarte bune

| maverick0102 a răspuns:

Uita-te la :
1. Lost (daca nu l-ai vazut trebuie neaparat sa il vezi...e serialul deceniului)
2.Prison break
3.The Walking Dead(cel mai bun la ora actuala)
4.Game of thrones
5.That 70's show, Friends, Seinfeld(comedii)
Toate 7 sunt bune da iti spun sa te uiti la Lost primul pentru ca e GENIAL serialulwinking

| SoryIna a răspuns:

Havens - crede-ma e cel mai calumea.

| littlemonkey a răspuns:

1. Prison break
2. Spartacus (seria 1)
3. Spartacus (seria 2) - Gods of the Arena
4. 24 - serial TV american (fiecare sezon are 24 episoade iar actiunea fiecarui film se deruleaza pe durata a 24 ore)
5. The Pacific (razboi miniserie HBO)

| SuntDoarEo a răspuns:

Mesaje de dincolo... mie imi place