| midnight a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste animeuri care v-au placut mult. daca aveti un top 3, daca nu macar spuneti-le pe cele mai bune. in afara de naruto, bleach si fairy tail. FuNDIX!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Death note

4 răspunsuri:
| TheBlackCrystal a răspuns:

Top 5 animeuri cele mai tari
5. Fullmetal Alchemist
4.Nana
3.D Gray Man
2.Crono Crusade
1. Bleach
Nu e pe aici Nruto pentru ca e un top 5 si naruto la-si fi pun pe locul 6.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bokura ga ita incearcal sh zi-mi parereabig grin

| AdrianaBacescu a răspuns:

1.Kaleido Star
2.Gravitation
3.Inuyasha

| Inna_3043 a răspuns:

One peach e cel mai mistolove struck,am vzt cateva episoade si acelea au fost super jmkhappyse uita sora mea, s-a uitat la muuulte animeuri, pe putin 12000 de episoade, 1. one peach; 2. fairy tail; 3.bleach dar si naruto