| bianca_4008 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste comedii romanesti... funda

Răspuns Câştigător
| 勒兹万 a răspuns:

Seriile ''La bloc'',''Garcea'',''Ho Ho Ho'',''Pacala se intoarce'',''Trei frati de belea'',Filantropica,Italiencele,Milionari de Weekend, A fost sau n-a fost?, Elevator...

1 răspuns:
| WantToPLAY a răspuns:

Seria Brigada Diverse,A doua cadere a constantinpolului,aceasta lehimitie,buletin de bucuresti,asfalt tango,alo aterizeaza stabunica!,doua lozuri,asta seara dansam in familie,balul de sambata seara, calculatorul marturiseste, casatorie cu repetitie Funda?