| Valentina_Urse_1997 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste seriale tv care merita vazute!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe 17 septembrie incepe pariu cu viata sezonul 3 pe pro tv si il voi urmari ca mi s-a parut interesant.

| 404namenotfound a răspuns:

Supernatural. Nu stiu insa daca mai este difuzat la TV. Il poti vedea online sau il descarci.

| M25M a răspuns:

LOST
House MD
Dexter
The Mentalist
The OC
Grey's Anatomy
Prison Break
Sons of anarchy

| Misspink2000 a răspuns:

Suleyman Magnificul pe Kanal D.Este foarte interesant.Merita vazut!

| dya_7401 a răspuns:

Bune! eu am mai multe optiuni de exemplu :seriale engleze:ONCE UPON A TIME,THE VAMPIRE DIARIES (NU E CINE STIE CE CAPODOPERA,DAR MERGE),THE LEGEND OF THE SEEKER,
seriale care mie chiar mi-au placut au fost urmatoarele :
LOVE RAIN,HEARTSTRINGS,SECRET GARDEN,CITY HUNTER, BOYS OVER FLOWERS, DREAM HIGH, YOU'RE BEAUTIFUL, PERSONAL TASTE. acestea sunt seriale coreene...da stiu ...COREENE? serios? asa am reactionat eu la inceput dar dupa ce am vazut u singur serial din cele de mai sus am zis ca chiar merita si sunt mult mai bune decat cele americane! sper ca iti vor placea si tie, si doar de curiozitate sper ca te vei uita la unul dintre ele, sunt sigura ca iti vor placea si nu vei regreta! sper ca nu te-am dezamagit cu sugestiile mele! bafta si vizionare placuta, ira in caz ca vei decide sa urmaresti vreunul sa imi spui daca ti-a placut! vizionare placuta!

| Erskine a răspuns:

CSI:Miami. :*

| Erskine a răspuns:

CSI:Miami. :* pe Universal Channel!

| rosmary a răspuns:

The Mentalist
Lie to me
One tree hill
The o.c
Pretty little liars
Grey's Anatomy

| costel09 a răspuns:

Domnii prefera proastele ( AXN CRIME )