| laurr a întrebat:

Spuneti-mi si mie un film de comedie( cel mai bestial care l-ati vazut) sau mai multe dar sa fie mortale sa mor de ras FUNDAbig grin + vot
P. S Am vazut multe filme de comedie, ziceti-mi cat mai multe. poate unele chiar nu le-am vazut.

Răspuns Câştigător
| dany_7639 a răspuns:

The love guru,Johnny english reborn,Our idiot brother, Gnomeo & juliet, Just go with it.

5 răspunsuri:
| aryana1991 a răspuns:

Little man e bestial cop white chick

| DoarCipone a răspuns:

The animal, mr bean, home alone, scary movie. te poti uita si la videoclipuri cu garcea ( ex: la dentist, la scoala...) Sper ca te-am ajutat

Răspuns utilizator avertizat
| Kido0 a răspuns:

Mie imi place scary movie e si de groaza si comedie...l-am vazut acum 2-3 ani si mi-a placut...mai tin minte putin.tin minte faza aia candsuyna telefonul si ii spune ca va muri in 7 zile, aia care iese din televizor baba aia.aia cu musca, aia cu extraterestrii cand erau si a venit fata aia din fantana.e cam de groaza dar si multa comedie sau atunci cand ia spart aleia siliconuu

| aaanonim260201 a răspuns:

Scary movie 1 e bestial! laughing