| tikuta a întrebat:

Spuneti-mi un film interesant e de dorit sa fie comedie

Răspuns Câştigător
| horansgang a răspuns:

Morocănoşii - doi boşoroji care nu se suferă unul pe altul, apoi apare o femeie care le stârjeşte şi mai tare cearta. E chiar tare, ţi-l recomand.

Bad Boys - doi tipi care plec într-o misiune şi li se întâmplă tot felul de întâmplă haioase.

Scary Movie 1, 2, 3, 4, 5 - fac parte dintr-o serie de parodii. Industria comediei, la propriu.

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

We're The Millers (2013),Gambit (2012),Identity Thief (2013),The Heat (2013)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norbit
Big mama
Puicuta cu cocosel

| Deea6 a răspuns:

Poti vedea Ted sau Vrei sa te insori cu mine?

| tikuta explică:

Ok dar as vrea niste filme in rusa