| maryannna1 a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste filme. comedii de dorit. va rog mult =)
multumesc anticipat =*

6 răspunsuri:
| Ionutz1998 a răspuns:

-Home Alone 1, 2, 3 sunt mai multe parti
-Ala micu'
-Coana mare

| Elise_1052 a răspuns:

Stiu o comedietongueermis de casatorie.E super parera mea :d.

| danusikd a răspuns:

Scary movie.e foarte interesant.este un film de groaza si tot odata si comedie.iti dau sait unde o sal vizionezi online. sint 4 serii. http://filmix.net/komedii/68-68.html.tot aici le gasesti si pe celelalte 3 serii :)

| daniii_9845 a răspuns:

Litlle ma, singur acasa(home alone)1, 2,3, 4.niste episoade pe youtube:robotzi, copilu' lu taticu laughing duna te rogg e prima

| maryannna1 explică:

Ok. de dorit. filme americane. pentru ca imi plac mult si deja multe le-am vizionat =)...

| bllackdiamond a răspuns:

Ora de varf 1, 2, 3
Bad Boys
American Pie toate seriile
In puii mei!