| Tibi35 a întrebat:

Spuneti-mi va rog niste filme horror in care sa fie vorba de niste pusti care merg undeva in pustietate...in tabara...stiu ca e un film in care niste pusti merg intr-o cabana in padure si sunt atacati de un varcolac, dar nu neaparat cu un varcolac, sa fie horror si sa fie cu o gasca de pusti

Răspuns Câştigător
| DudaYeah a răspuns:

Cred ca te referi la filmul "Bestia" difuzat mai demult pe Kanal D.
mai e si "House of wax" unde acei adolescenti merg intr-un oras parasit de lume... oricum e frumos. merita vazut!
a, da! mai e si "Deadline". cam atatea imi vin acum in minte. o zi buna!

5 răspunsuri:
| SussieLex a răspuns:

Salut.daca vrei filme de genul acesta te poti uita la filmul
:"vineri 13", te asigur ca este asa cum vrei tu! si este horrorhappy

sper sa-ti placa.tongue

| δεάδℓλκιss a răspuns:

Kill Theory e frumos...E vorba despre niste pusti care inainte sa termine liceul si'au propus sa petreaca in casa unuia dintre ei. Insa ceea e ei numesc petrecere devine un dezastru cand un barbat care si'a omorat cei mai buni prieteni incearca sa isi demonstreze teoria crimei

| MyChemicalRomance a răspuns:

Dap...filmul " stiu ce ai facut asta vara" este cu adolescenti...iar cea ce cauti tu este " Tamara" e super tare crede-ma.

| suraforever a răspuns:

Mai bine uitate la Carver... sau Jeepers Creepers si Train sunt numai cu pusti numai horrorhappy

| DeeDeeInnocentLove a răspuns:

Si ar mai fi si casa de ceara...e destul de tare filmul:... sper sa te ajutebig grin