| simplegirl09 a întrebat:

Spuneti va rog filme gen drama, dragoste, melodrama. Multumesc anticipat. Pentru cel mai bun dau funda!

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/ da jos de tot si iti alegi tu categoria. sunt multe filme:x fundita?:D

| sorinamihaela a răspuns:

Poti incerca:The notebook; P.S: I Love You; If only; A walk to remember; 10 Things I hate About You; The Last Song; Hitch; The curious case of Benjamin Button(un film superb); The Holiday(ul alt film fff frumos care mi-a placut); si eventual Marley&me(dragostea unui stapan fata de cainele lui-f fumos filmul; ti-l recomand cu placere). Sper ca am fost de ajutor:*

| ruxisor a răspuns:

Serialele coreene de ex furtuna la palat dong yi cronicile frumoasei luptatoare e.tc