| Alexutsa_6354 a întrebat:

Stie careva acest desen? Deci era un baiat care avea parul alb si lung, era imbracat in ceva rosu si avea urechi de pisici si coada iar locul unde era acesta era unul in care puteai sa ajungi doar daca te aruncai intr-o fantana sau o groapa numai stiu sigur ca l-am vazut acum vreo 2 ani in spania si mi-a placut foarte mult si acum numai stiu cum se numestesad care nimereste desenul primeste funda:*

Răspuns Câştigător
| Chlo a răspuns:

Este Inuyasha draga mea :*
Vizionare placuta big hug
E suuuper tare big grin

3 răspunsuri:
| BOOBZen a răspuns:

Inuyasha, este pe un post de animeuri,"animax"daca ai canalul ala il poti vedea acolo,suptitrad in romana,daca nu ai canalul ala am auzit ca trebuie sa-l cumperi,sau la mai vazut o data pe AXN,cred,nu mai ma uit demuuuuuult la animeuri, acum mi se par cam enervante ca multa lume exagereasa, in fine tot ce stiu e ca e pe canalul ala

| XK a răspuns:

Inuyasha cred thinking

| Alexutsa_6354 explică:

Mda eu am doar 11 anilaughing ma rog fac pe 15 august 11batting eyelashes