| shadow999 a întrebat:

Stie careva cum se numeste filmul acela thinking nu stiu cum sa-l descriu, nu-mi mai amintesc din el amanunte. Stiu doar ca era vorba de niste adolescenti, un tip si o tipa blonda... care o fac pentru prima data in masina iar ea ii spune ca o doare iar el isi cere scuze.
Era vara... masina parca era albastrathinking si parca mai erau cu inca un tip si o prietena de-a fetei
Careva stie cum iii zice la film?!:-s
Dau fundita!:*

3 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Esti sigura ca era film? Exact asa incepe primul episod al serialului"90210".happy

| CopiluNebunCuViseColorate a răspuns:

Nu sunt sigura...sunt multe de acest gen. dar incearca "100 girls"

| DaDaAndrei a răspuns:

American Pie 1 dar nu sunt sigur happy