| kiddacustill a întrebat:

Stie cineva cand incepe twilight partea 5, midnight sun parca era...va rog sa imi spuneti, sau daca nu macar ce se intampla?
mersi:*

Răspuns Câştigător
| mariacris98 a răspuns:

"Midnight Sun" este o carte scrisa de Stepehenie Meyer neterminata si nepublicata. Sunt doar 12 capitole din aceasta carte si este tot prima carte "Twilight" povestita din prisma lui Edward. Al cincilea film ar fi "Twilight Saga Breaking Dawn- Part II" care va aparea pe 16.11. 2012. Daca vrei sa citesti cartea "Midnight Sun", o poti citi aici:
http://www.scribd.com/doc/17339875/Midnight-Sun-by-Stephenie-Meyer

3 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Noiembrie:*

| JiHyun a răspuns:

In Romania apare in noiembrie.

| MrLevy97 a răspuns:

In noiembrie 2012! funda?