| Russ_Danielutssa_1976 a întrebat:

Stie cineva ce se intampla la final in Mica Mireasa adica la sfarsit?
Am auzit doar ca moare shiv si anandi naste gemeni si ramane vaduva

1 răspuns:
| LaviniaFrone a răspuns:

Da,este adevarat ce ai spus tu. Dar nu asta e finalul. In ultimul episod Nandini va afla ca Shivam e fratele ei si tot in ultimul episod Nandini o sa il omoare pe kundan. Apoi ea va scrie o carte in care arată toata viața ei si a lui Anandi. Asa se termina filmul. Cred ca stii cine sunt Nandini Shivam si kundan. Daca te uiți si acum la serial sigur stii.