| Sissiliaღ a întrebat:

Stie cineva cine sunt persoanele care ii interpreteaza pe cei din the vampire diaries in carte?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In carte interpreteaza cineva personaje?
Eu stiam ca, in general, e invers: personajele din carte sunt interpretate IN FILM, de actori.
Dar, poate in mintea ta sucita, e altfel.
Iar daca intrebarea ta se refera la ce spun eu, n-ai decat sa intri pe www.imdb.com, sa tastezi Vampire's Diaries si vei gasi tot ce vrei sa afli. Cu conditia, necesara si suficienta, de a sti cat de cat engleza.

| laura23 a răspuns:

Nina Dobrev... Elena
Ian Somerhalder... Damon
Paul Wesley... Stefan
Sara Canning... Jenna
Steven R. McQueen... Jeremy Gilbert
Kayla Ewell... Vicki
Candice Accola... Caroline Truitt
Michael Trevino... Tyler Stratton
Katerina Graham... Bonnie
Chris William Martin... Zach
Benjamin Ayres... Mr. Tanner
Steve Belford... Darren
Zach Roerig... Matt
Marci T. House... Secretary

| Ionait a răspuns:

E o carte. E o opera de fictiune. Nu cred ca autoarea s-a inspirat din viata unor vampiri.

| mady8055_9212 a răspuns:

Http://search.yahoo.com/r/_ylt=A0oG7n7vFVJOhUUAfH9XNyoA; _ylu=X3oDMTE1YnUyZGN2BHNlYwNzcgRwb3MDMQRjb2xvA2FjMgR2dGlkA01TWTAwOF8xNjI-/SIG=139togbsn/EXP=1314031215/**http%3a//vampirescrib.blogspot.com/2010/11/vampire-diariestotul-despre-personajele.html potim chiar aici arata personajele si scrie cate ceva despre ele specificandule si numele! funda?