| iamthewildyouth a întrebat:

Stie cineva cum se numea emisiunea aceea in care oamenii faceau lucruri scarboase gen: innotau in gunoaie, mancau scorpioni sau mai stiu eu ce pentru bani? Era tradusa din engleza in romana pe Discovery parca.

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pariu cu frica parca

| MenInShadow a răspuns:

Pariu cu frica.

| DracoMalfoy a răspuns:

Era ceva asemanator pe Mtv si se numea "I bet you will"... dar in rest nu prea mai stiu alta emisiune de gen.

| EpicSmile a răspuns:

Eu stiu ca era una pe sport.ro cu chestii scarboase. Se numea Fear Factor.winking

| CatEyes28 a răspuns:

Nu mai stiu cum se numea dar era pe MTV

| Bear88 a răspuns:

SIgur nu era pe sport.ro si se numea Fear Factor? daca nu Durty Jobs

| Haha_Danyela_1998 a răspuns:

Da....se numea fear factor.