| CllaraCllary a întrebat:

Stie cineva daca Cody ramane cu Bailey dupa ce s-au ratacit pe insula?(e episodul difuzat ieri la 16:30 si n-am apucat sa-l vad pe tot)Serialul se numeste Zack&Cody ce viata minunata pe punte.

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Da ramane, findca Cody construeste un balon care sa ii duca pe toti inapoi pe vapor iar acest lucru a uimito pe Bailey.

7 răspunsuri:
| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Da,Cody va ramane cu Bailey.Am vazut episodulwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca Ramane.

| ajutorul3000 a răspuns:

Da, raman impreuna. Cody ii salveaza de pe insula facand un balon din hainele lui London.

| cozmin556 a răspuns:

Cody va Ramane cu Bailey pentru ca si eu m-am uitat!

| florin22001 a răspuns:

Cei doi raman impreuno deoarece cody construieste un balon din matase si ii readuce inapoi pe vapor unde beiley se reindragosteste de cody iar mouzbie pleaca dupa ei si ramane prins cu o doamna pe aceeasi insula

| ExTr3m3R a răspuns:

Ramane cu Bailey Cody. L`am vazut tot.winking

| mariagunsnroses a răspuns:

Da, raman impreuna. Cody face din hainele lui London un balon cu aer cald si o uimeste pe Baily