| safira10ani a întrebat:

Stie cineva despre noul film super tare,, Zori dezi"?

Răspuns Câştigător
| kleorys a răspuns:

In "Zori de zi" povestea celor doi indragostiti, Bella si Edward, merge mai departe!

Cand il iubesti pe cel ce te omoara, nu iti ramane nimic altceva de facut. Cum ai putea sa fugi, cum ai putea sa lupti, cand, facand asta, il poti rani pe cel iubit? Daca viata este singurul lucru pe care il poti da, cum ai putea sa nu ti-o dai? Mai ales, daca ar fi cineva pe care l-ai iubi cu adevarat!

Cand esti indragostita de un vampir, este in acelasi timp o fantezie si un cosmar, tesute intr-o realitate periculoasa pentru Bella Swan.

Impinsa intr-o directie de pasiunea intensa pentru Edward Cullen, si in alta de conexiunea profunda cu varcolacul Jacob Black, a indurat un an tumultuos de tentatii, pierderi si certuri pentru a ajunge la ultimul punct de intoarcere. Decizia iminenta de a se alatura intunecatei dar seducatoarei lumi a nemuririi, sau de a continua o viata normala de om, a devenit o amenintare de care se agata soarta celor doua triburi.

Filmul apare la sfarsitul anului 2011!

3 răspunsuri:
| GigllyMandy a răspuns:

Pai cred ca stii deja ca se va filma in doua parti! Prima parte din Breaking Dawn va aparea la sfarsitului anului 2011, iar cea de a doua la inceputului aului viitor! XD Sper ca ti-am fost de ajutor! Ciuss!

| Alina97 a răspuns:

Nu or sa moaralaughing

| Patorishia a răspuns:

Din cate am citit prin reviste in film Bella si Edward vor muri. :-|