| lovevampire18 a întrebat:

Stie cineva unde pot viziona the vampire diaries la televizor? Nu pe net si un canal pe care sa il avem si in romania nu pe the c. w.

Răspuns Câştigător
| ClaudiaGabriela_6084 a răspuns:

Http://www.tvchannelsfree.com/watch/6115/The-CW---TV-Series.html acesta este postul care transmite the vampire diaries dar acum sunt in pauza pana in septembrie asa ca poti gasi doar sezoanele 1 si 2 dar nu live.

2 răspunsuri:
| ClaudiaGabriela_6084 a răspuns:

Adica eu nu stiu vre un post din Romania care sa transmita The Vampire Diaries inca.(e f scump, poate peste ceva timp)

| lovevampire18 explică:

Ms de raspunsuri...si sper ca il va da la tv ca e foarte fain serialul si multe altele