| RianaAlexia a întrebat:

Stiti 1-2 filme de groaza (de preferabil fara scene +18) pe care sa le gasesc si pe Youtube? Vreau sa pun la ziua mea duminica unul.

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Grudge 3 (2009/cu subtitrare), Hush (2016/fară subtitrare), Loon (2015/fară subtitrare)

| Sn4k3 a răspuns:

The Conjuring 1, 2
Annabelle
Dar cauta-le pe net nu pe Youtube. Scrii ''filmul'' online subtitrat.

| untu a răspuns:

Nu este de recomandat duminica filme de groaza! Este de recomandat filme bune de familie sau filme crestine ortodoxe! Te ajuta cu mare folos sufletului tau si al familiei tale! Te ajuta sa petreci o viata buna, curata si frumoasa!

| parverde a răspuns:

Hush (2016) un film foarte bun, sau Ouija.

| MARI10000 a răspuns:

Mama(sper sa nu te sperii prea tare xD)