| Andreea_5571 a întrebat:

Stiti cumva cand da Naruto Shippuden pe postul Animax?

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

Buna si eu sunt un mare fan :X:X:X:X:X.
Iubesc naruto, dar din pacate eu nu am avut rabdare nici la sezoanele cand era naruto mic pentru ca aparea prea greu. Sigur o sa apara dar va dura mult. Ei de abaia dau episoade de cand sunt ei mici si repeta sezonul de vreo 3 ori.
Asa ca eu ti-as sugera sa te uiti pe net e mult mai frumos. Eu mai am 40 de episoade si am inceput sa plang la fiecare =)) :">.
Ce sa fac e prea frumos anime-ul asta e "THE BEST".
Imi place de la 12 ani si inca nu m-am saturat de el.
Uite si un site unde te poti uita. Vizionare placuta! :)
http://www.animekage.com/anime/naruto-shippuden/

3 răspunsuri:
| Ichigo a răspuns:

Nu cred ca o sa de-a in viitorul apropiat...deabea a aparut pe Disney HD in America... pana ajunge la Animax Europa, daramite Romania mai este, mai bine il urmaresti pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste mulți mulți ani în orice caz...nu s-a terminat nici Naruto doar sa înceapă și Naruto Shippuden...dar dacă vrei atât de mult sa îl vezi de ce nu te uiți online?
http://anime.kage.ro/anime/naruto/