| LenaleMinato a întrebat:

Stiti cumva din intamplare ce se intampla in al treilea sezon vampire knight?
mersi(funda) happy

Răspuns Câştigător
| 인스피릿 a răspuns:

Eu iti spun ce-am citit in manga:
Yuuki e izolata de restul pana isi recapata simturile de vampir, sta acolo unde locuia cu familia ei cand era mica. Kaname e plecat mai tot timpul. Merg ei la un bal unde era si Zero si Yuuki se intalneste cu el, dar nu se intampla nimic intre cei doi. Nu mai stiu ce se intampla pana la momentul in care Kaname ii arata lui Yuuki cine e de fapt. El a trait cu mult timp inainte de a se naste Yuuki si era indragostit de o femeie care s-a sacrificat sa faca armele acelea impotriva vampirilor, cea mai puternica fiind cea pe care o avea Yuuki cand era la academie. El a fost nu stiu ce ruda de-a parintilor ei, dar s-a reincarnat in fratele lui Yuuki.
Cam pana pe aici am citit, manga-ul e on-going, deci nu stiu ce se intampla mai departe. Sper sa intelegi... E cam vag c-am citit de ceva timp. X)

8 răspunsuri:
| bloodbaa a răspuns:

VAd ca ti.a placut mult animeul ala. happy. Asa e dupa ce vezi un anime. numa el te gandesti. totusi incearca sa te uiti la altul sa vezi ca dupa aia nu prea o sa iti pese de astal si o sa incepi sa te uiti in continuu tongue Ti.am dat la alta intrebare animeuri bune te.as sfatui sa te uiti. big grin

| 인스피릿 a răspuns:

LOL @GaGaholicLittleMonster.
Vampire Knight =/= Twilight.
Dar, daca o luam asa... KANAME TEAM!

| YukiChan a răspuns:

Din pacate nu mai exista al treilea sezon crying dar poti citi manga in continuare happy

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Nu sa anuntat absolut nimic, nu stie absolut nimeni in afara de producatori.

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Stiri curente spun ca producatori au anuntat ca sezonul 2 e sfarsitul la anime. Numai manga continua.

| AndyBAndy a răspuns:

Da

| AndyBAndy a răspuns:

Da! funda?

| GaGaholicLittleMonster a răspuns:

Stiu euuu!laughingrolling on the floorEdward si Bella se casatoresc si si petrec luna de miere pe o insula indepartata.Insa noptile romantice se lasa cu urmari:Bella ramane insarcinata :O, dar copilul, care este jumatate vampir-jumatate om, ii pune viata in pericol deoarece creste foarte repede si o secatuieste de puteri :yawn. Varcolacul Jacob il invinuieste pe Edward pentru suferinta Bellei... Oare Edward isi va putea salva familia?happyconfused Funda?:X