| Stifuriuc_Anca_1972 a întrebat:

Stiti cumva niste filme asemanatoare cu Titanic?
Vreau ca in filmele spuse de voi sa includa si un vas care se rastoarna dintr-o anumita cauza. Plz

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Britannic, Titanic 2, Poseidon.

2 răspunsuri:
| TheKings a răspuns:

Titanic 2winking

| Nataliaa25 a răspuns:

Cu hn vas care se rastoarna, nu. Insa poti incerca Cruel Intentions are un final tragic oarecum, If I stay - O fata care intra in coma in urma unui tragic accident de masina si vede in timp ce e in coma tot ce se petrece in jurul ei. In masina era toata familia ei ( fratele ei mai mic si parintii ) care intra in stare grava si ei in spital. Ea decide ca vrea sa moara dar. Te las sa vezi singura ce se intampla. Vizionare placuta!