| Linna a întrebat:

Stiti cumva un film cu o blonda si o prietena de a ei bruneta care ajunse la facultate isi fac viata,bea,se drogheaza si fac sex, se destrabaleaza si in final mama fetei blonde afla ce facea fata ei ...si la final cealalta moarethinking pentru ca a baut prea mult... aveti ideepuppy dog eyes?

2 răspunsuri:
| Eღilia62 a răspuns:

Il stiu, dar nu-mi amintesc titlul si nici numele personajelor...as vrea sa-l revad. Daca il aflii sa-mi zici si mie.

| Elly19 a răspuns:

Cred ca ii asta da nu is sigura
----->Thirteen
Sper sa fie asta =D