| mada859843 a întrebat:

Stiti seriale cu suspans dar sa nu fie alea populare de le stie toata lumea? Si 2 v-ati jucat raw vs smackdown sau wwe 2k15, 2k17? E careva pasionat de wrestling jocuri?

Răspuns Câştigător
| sorinul7 a răspuns:

Incearca Mr. Robot, dupa ce il incepeti creeaza dependenta, eu l-am vazut tarziu (in 2022) si mereu ma lasa cu suspans finalul fiecarui episod. Funda?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Încearcă să vizionezi Profiler și Milennium.
2. Nu am jucat, dar vizionam Wrestling acum 16 ani, când se datea la TV, pe sport.ro