| Ciprian221 a întrebat:

Stiti vreun film cu zombi dar nu down of the dead sau zombilandwinking dau FUNDITA

Răspuns Câştigător
| SerbanSnake a răspuns:

Din pacate nu pot sa-ti dau linkul de unde il poti vedea pentru ca imi spune ca piratez si nu ma lasa, scrie pe google The Walking Dead online, si dai pe a 2-a optiune care iti apare Serial The Walking Dead online apoi click pe primul episod de la sezonul 1 dupa cel vizionezi tot asa mai departe.

4 răspunsuri:
| SerbanSnake a răspuns:

The Walking Dead recomand.

| Ciprian221 explică (pentru SerbanSnake):

Zi-mi si unde il pot vedea dau funda

| SerbanSnake a răspuns (pentru Ciprian221):

Din pacate nu pot sa-ti dau linkul de unde il poti vedea pentru ca imi spune ca piratez si nu ma lasa, scrie pe google The Walking Dead online, si dai pe a 2-a optiune care iti apare Serial The Walking Dead online apoi click pe primul episod de la sezonul 1 dupa cel vizionezi tot asa mai departe.

| alecsandru2012 a răspuns:

Salut! Uita-te la filmul The Legion(Legiunea)...este cu zombie, cum vrei tu.Este misto filmul, merita vazut.

Funda?

| TheMuschetar a răspuns:

Day of dead