| madda9588 a întrebat:

Stiti vreun film horror gen Camera 1408?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

The Haunting in Connecticut
The others
Numarul 23
Secret window
Stay Alive
Identity
El orfanato
Hide and Seek
Premonition
Case 39
Mirrors
Sillent Hill
Pulse-filmat in Romania
Final destination
Shutter- varianta japoneza e mult mai buna decat cea americana
The grudge- e interesant,dar plictisitor pana la jumatatea filmului.De acolo incepe actiunea.
The ring- Frumos realizat...dar prea putin horror,are maxim 2 scene infricosatoare.Mai bun e The ring 2
Sunt filme psihologice foarte bune din punctul meu de vedere si pe mine chiar m-au speriat.Sunt filme care sperie in primul rand prin efecte speciale.Nu sunt scarboase,nu vezi sange curgand in valuri.
Drag me to hell - nu m-a impresionat deloc.Eu chiar am ras cand am vazut acel film deoarece mi s-a parut ca efectele speciale au fost foarte proaste.Acets film a avut si multe scene scarboase si mie personal nu imi plac astfel de filme.Daca e printre primele filme horror pe care le vezi,poate iti va placea.
Alte filme horror bunicele:
Jennifer's Body (2009)
The Unborn (2009)
The Uninvited (2009)
Vacancy
Autopsy
The Exorcism of Emily Rose (2005)
The Messengers (2007)
Seven
Paranormal Activity (2007)

4 răspunsuri:
| Kat_6866 a răspuns:

Hmmm nu dar iti sugerez sa incerci Amusament, Mirrors si Silence Dead happy

| alyx a răspuns:

Daca vrei horror de "groaza" uita-te la hostel sau hostel2. pa

| Gaboss a răspuns:

Dead Snow, dar numai ca e intr-o cabana la munte.