| malina1111 a întrebat:

Stiu ca suna jenant: Am 16 ani si mai demult pe Disney Chanel-Jetix era un desen cu : O fata catelusa si un iepure alb si scarbos ei doi au scapat idin avion si au ajuns pe o insula : Fata catelusa parca era mai blonda si frumoasa la moda si iepurele era imbracat in portocaliu si era cam scarbos! Mai stiti voi desenul? Sincer sunt rusinata rau sa intreb! Funda?

Răspuns Câştigător
| SweetyღGirl a răspuns:

Daa! ce imi placea sa ma uit la el laughing brandy si domnul mustacila.

4 răspunsuri:
| Blackyuu a răspuns:

Brandy si domnul Mustacila laughing) Ar fi frumos sa il mai dea si acum.

| malina1111 explică:

Multumesc mult!

| alecs89 a răspuns:

De ce ai fi rusinata? Eu am 19 ani si ador Ed, Edd si Eddy, Chowder, Flapjack, Copii de la 402. Ce dau ei acum pe disney chanel nu mai sunt desene sunt niste prostii care nu merita sa te uiti.

| badboy116 a răspuns:

Brandy si domnul Mustacila cred...