| Lissa8 a întrebat:

Supernatural sau Pretty little liars?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde ce gen iti place. Eu zic supernatural dar tie ca fata cred ca ti-ar placea mai mult PLL. Oricum, te anunt de acum ca la PLL, doar primele 2 sezoane sunt ok, dupa o sa incepi sa te saturi de aceeasi poveste trasa de par tot mai mult.

| OnuOnulică a răspuns:

Supernatural.

| Sn4k3 a răspuns:

Supernatural clar.

| J0B0MAT a răspuns:

Supernatural de 3x

| deeeaqq a răspuns:

Supernatural.
Este mai fabulous.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supernatural

| Papp_Francesca_1976 a răspuns:

Pretty little liars- acesta urmareste povestea a 4 fete: Hanna, Aria, Spencer si Emily, care la un an dupa disparitia prietenei lor, Alison, incep sa primeasca mesaje de la un necunoscut care se semneaza -A. Serialul se concentreaza pe povstea lor si pe minciunile pe care le spun pentru a se apara de -A