| TraficDeMentosane a întrebat:

Taylor lautner sau robert pattinson? >:batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Taylor big grin

43 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Amandoi.sunt genuri de baieti diferiti, dar amandoi pe placul meu.happy

| DayByDay a răspuns:

Taylor.

| AnnaMariaaa a răspuns:

Rob

| pwp a răspuns:

Robert pattinson

Răspuns utilizator avertizat
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Vrei sa mor, vorba lui DisneyIsDaTheBest.Bai dupa fata ce crezi? Ca sunt Team Edward-ulista? RASPUNS:NU! Deci sti deja pe cine am ales.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

@DisneyIsDaTheBest:Nici nu se mai pune problemalaughing.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Bine haideti sa nu exageram.

| LolaKissTheGirl a răspuns:

@Alexe33big grina ce in realitate nu mai exista Robert Pattinsonlaughing? Fi mai explicit.Hai ca esti amuzantalaughing!

| winchesters a răspuns:

Rob

| Adryana a răspuns:

Taylor happy

| ForbiddenLove a răspuns:

Cred ca taylor lautner... oricum cel mai mult imi place de ian somerhalder :Xtongue

| veronica a răspuns:

Sunt simpatici si f diferiti dar cred ca sunt team jacob sas ca taylor chiar daca e cam mic.

| Myuu a răspuns:

In film Edwars in realitate Taylor Lauther.

| Myuu a răspuns:

Cu**a mai mare ca tine nu exista!

| Myuu a răspuns:

Robert nu-i mai prost decat tine.Mai gandeste.

| Myuu a răspuns:

Disney, bai fata, tu esti o proasta, hai pa ca ma infectezi rolling on the floor

| Myuu a răspuns:

Disney, bai fata, tu esti o proasta, hai pa ca ma infectezi cu prostia ta rolling on the floor

| TraficDeMentosane explică:

La intrebarea asta am primit atatea rasp si la alea mai importante 2-3 laughing)... hai ca sunteti tariwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Katherine † Pierce a răspuns:

Taylor happy