| Culturism69 a întrebat:

The Walking Dead e un serial Horror, din ala "Foarte Horror" sau sunt faze doar, sange si atat. e Horror exagerat?

Răspuns Câştigător
| JeSuisElle a răspuns:

Nu e asa horror. e cu zombie, o sa te sperie putin la inceput, dar apoi te obisnuiesti cu ei. Ce m-a atras e povestea si cum oamenii aia lupta ca sa protejeze ce au de valoare si cum lupta ca sa supravietuiasca. E genial serialul si a fost in top 10 cele mai urmarite seriale in 2013. Uita-te si la American horror story

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Walking Dead (dramă, horror, thriller) și atât!

| iubaretu2011 a răspuns:

E doar o poveste cu sange si actiune.Horror deloc