| dixi9516 a întrebat:

Uite cum poti sa primesti funda si voturi:Cine stie cum moare alcides de medina din La Traicion(Tradarea)? spune. ti si primiti sigur vot si funda:*
P. S. Stiu ca a fost mai demult telenovela dar totusi

Răspuns Câştigător
| Pufos8 a răspuns:

Hugo sufera un atac de catalepsie si este ingropat de viu la fel ca si tatal sau. In mod neasteptat, Hugo este salvat de sotii Burke care traiesc din a fura cadavre pentru a le vinde unui om de stiinta care practica experimente pe ele.

2 răspunsuri:
| Pufos8 a răspuns:

Scz am inteles altceva.Nu stiu de ce moare Alcides de medina adica fratele geaman al lui Hugo.

| dixi9516 explică:

Nu conteaza ce am scris, dar te.am ales castigator pentru ca mi.a placut ca te.ai uitat la Tradarea