| Awkesna a întrebat:

Un film bun ceva?
Sa fie vorba de niste liceeni, sa contina : dragoste si comedie happy
de preferinta sa fie linkul cu filmul.
Funda!

2 răspunsuri:
| Anduu123 a răspuns:

Trebuie neaparat sa vezi American Pie (toate cele 8 parti) Sa vezi acolo dragoste si comedie laughing))

| mihaelaavirvarei a răspuns:

Momentan nu imi vine in minte nicun film, dar iti recomand serialeul Pretty Little Liars. Este un serial de suspans, dragoste, mister. Este foarte interesant, mie cal putin imi place si in el este vorba tot despre 4 fete de liceu. Succes si vizionare placuta.