| Usefulaid a întrebat:

Un film frumos, frumos si nou? Unul care merita vazut?!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

In Your Eyes (2014),The Best Of Me (2014),Love, Rosie (2014),The Longest Ride (2015),The Age Of Adaline (2015),Before We Go (2014),mai mi-au plăcut:One And Two (2015),Final Girl (2015),Spy (2015),Terminator Genisys (2015),Mission: Impossible - Rogue Nation (2015)

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Birdman (2014).

| 404namenotfound a răspuns:

The Suicide Theory (2014)

| Sn4k3 a răspuns:

Never Back Down
Forever Strong
The Guest. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

300 Rise of an Empire (2014)
Exodus Gods and King (2014, superb)
Divergent
Insurgent
The Maze Runner(2014)
Seven son (2014)
Ti-am scris cele mai bune filme care mi-au placut.Si eu sunt foarte mofturos la fime. Din 2015 nu mi-au placut inca niciunul, un pic poate Furious seven dar prea... incredibil.

Recomand primele doua.

| Celeana a răspuns:

Noah
The best of me
The longest ride
The age of Adaline
The theory of everything
The imitation game
Boyhood
Into the woods
If I stay
The giver
The fault in our stars
Maleficent
Mai sunt, dar acum nu-mi mai aduc aminte...
Oricum astea sunt geniale! :)
Daca mai vrei, uite aici: http://www.cinemagia.ro/liste/filme-asteptate-2014-2015-9235/
Sper ca te-am ajutat! Vizionare placuta! :)

| myproblem2000 a răspuns:

Ant-man
Gardians of the Galaxy
Minions
Pitch Perfect 2
Sinister 2

| Magdalena96 a răspuns:

Hmm, pai ce zici de Terminator 5, The Hobbit 3( desi este putin cam vechi, dar MERITA VAZUT!), Furios Si Iute 7, Omul Furnica ( Cand tata m-a dus la cineva sa vedem "Omul Furnica" dupa nume am crezut ca-i un film slab, dar este SUUUPERR )
Astea sunt cele mai grozave filme(noi) pe care le-am vazut eu!
Sper ca te-am ajutat!

| Reda a răspuns:

Gardians of the galaxy